Lektoři

S kým se na akci potkáte

Ajka

Životní zkušenosti mě před 6 lety přivedly k józe, která se pro mě stala životní cestou, duševní očistou a nalezením sebe sama. Je pro mě odpočinkem, životní láskou, terapií a možností, jak lidem
ukázat nový životní směr a objevit v nich novou energii.

Před 4 lety jsem začala předcvičovat pro veřejnost ve své soukromé jógovně v rodinném domě ve Vědomicích.  Mojí srdeční záležitostí je zejména jemná hatha jóga, jógová terapie a jin jóga.

Terka

Aktivně se věnuji vinyasa a ashtanga józe. Na svých vinyasa hodinách se snažím předávat radost z jógové praxe a kladu důraz na bezpečné provádění ásan, které napraví, co náš moderní, sedavý styl života v těle napáchal. Moje vinyasa lekce jsou dynamické, posilovací, protahovací, ale snažím se také o to, aby byly terapeutické.

Jóga mi ukázala, jak se na věci dívat jinak, s větším nadhledem a hlubší pokorou. Naučila mě místo neustálého sebekritizování vnímat své tělo, neignorovat jeho potřeby a netrestat ho za každou maličkost, která nejde podle plánu, protože to si nezaslouží. Tělo je podle mě malý zázrak a je potřeba se k němu chovat s dostatečnou úctou.
Radka

Vystudovala jsem psychologii na filozofické falkultě MU v Brně. Následně jsem pracovala přes 2 roky na Mělníku v ordinaci AT, kde mou klientelou byli převážně závislí na alkoholu a drogách. Poté jsem pracovala ve Vojenské nemocnici v Praze, kde jsem se zabývala  především diagnostikou dospělých klientů. Nyní mě můžete najít v Roudnici v poradně pro rodinu Klíč.  Zde se setkávám hlavně s rodinami a jejich problémy - od fobií, úzkostí, přes vztahové problémy, výchovné problémy, předrozvodové a porozvodové stavy, dopady velkých změn na dítě až po vyčerpané a přetížené rodiče i děti. Každodenně se setkávám s důsledky dlouhodobého stresu. Ráda bych touto cestou ukázala, co vše se dá dělat dříve, než na nás tyto důsledky dopadnou.

Lucie

Zakladatelka a majitelka Pole Dance Roudnice a Litoměřice.

Téměř 7 let se věnuji pole dance -především v roli lektorky. Kromě akrobacie na tyči mě uchválila D-yogi Fly. Ačkoli mám své pole dancové lekce spíš taneční a akční, na šálách mám ráda relax a pohodu - jako poděkování tělu za jeho práci .

Najdete mě po celý den na recepci a večer v šále na D-yogi Fly Relax :-)


Jiřinka

Jiřinka je nejmladší posilou v našem jógově-relaxačně-akrobatickém týmu.

I když se sama velice klidná a jemná duše (s trochou té lásky k metalu), baví jí především Akrobatická D-yogi Fly, kde se může vyřádit.

Najdete jí v malém sálu na šálách - moc ráda vás trpělivě naučí základy akrobacie na šále - samostatně či v páru.